6. Rudice - Starý Hrozenkov

Tj Rudice  - Tj Sokol Starý Hrozenkov 1:3  (1:2)

Branky: 14.,  76. -  Lupták, 19. Šebeň

Keňo - Husařík, Blaho, Šotník, Martínek - Vaculík, Michalec (80. Orság), Lebánek - Šebeň, Hodulík, Lupták

Vzhledem k pracovním povinnostem jsme k utkání proti Rudicím odjeli bez obou našich brankářů. Do branky se proto postavil Keňo Tomáš. Další změnou byla hra na tři útočníky.  Od úvodních minut jsme byli aktivnějším mužstvem a po  zásluze jsme se dostali ve 14. minutě do vedení, v pokutovém území se nejlépe zorientoval Lupták a křížnou střelou do protipohybu brankáře  z 12. metrů skóroval.  V 19. minutě jsme vedli již 2:0 , na kolmou přihrávku do šestnástky si naběhl Šebeň a levačkou přesně k tyči nedal domácímu brankáři šanci. Domácí spoléhali pouze na brejky a dlouhé nakopávané balóny, z kterých si však žádnou brankovou příležitost nevytvořili. Přesto se jim podařilo z náhodné akce snížit, v  33. minutě zahrávali od půlící čary přímý kop až do našeho pokutového území, náš obránce prohrál hlavičkový souboj o míč, ten obloučkem přelétl i našeho brankáře, na zadní tyči byl neobsazený útočník domácích, pro kterého již nebyl problém z metru snížit na 1:2.  Od této chvíle  nastalo naše velké střelecké trápení, dostávali jsme se do jedné šance za druhou, ale domácí branka jako by pro naše střelce byla zakletá. V tutovkách postupně zklamali 2x Lupták, Šebeň,Michalec, Lebánek trefil břevno. Do druhého poločasu jsme se vrátili k rozestavení 4:4:2 ,kdy se  do zálohy  stáhl Hodulík. Dlouhé minuty se pak hrálo jen na polovině soupeře,který měl často problém dostat se před naši šestnástku,  opět nás však trápila koncovka, kdy jsme nedávali i ty nejvyloženější šance. Uklidnění nám tak přinesla až 76. minuta, kdy jsme se po rychlé kombinační akci dostali až před šestnástku hostí, Lupták si chytře všiml špatně postaveného domácího brankáře a technickou střelou vymetl pavučiny v horním rohu branky. Domácí se za celý druhý poločas nedostali do žádné kloudné brankové příležitosti, opět jen nakopávali dlouhé balóny , s kterými si naše obrana v čele s brankářem poradila.